Sokadik alakalommal voltunk a szálloda vendégei és még biztosan visszatérünk!
Párommal utaztam10.0 / 10-M. ISTVANNE2026.04.26.
Maximálisan. Köszönünk mindent!
Párommal utaztam10.0 / 10-H. Gábor Zoltánné2026.04.26.
Az értékelésnél a személyzetnek szívem szerint 20 pontot adnék.
Köszönet a személyzet valamennyi tagjának, akik megteremtik az emberi, szeretetteljes légkört. Munkájukat teljes odaadással teszik, melynek köszönhető a sok visszatérő vendég, és a kiemelkedően magas értékelési szám. Mi is 16 éve vagyunk visszatérők, és mindig tapasztalunk fejlesztést, jó irányú változást. Köszönjük a sok mosolyt és mindent.
Párommal utaztam10.0 / 10-B. József2026.04.25.
A Hotelban töltött idő alatt igazi pihenés volt számunkra.Köszönünk mindent!!
Kedvenc helyünk! Nagyon kedves és segítőkész személyzet,finom és választékos ételek, szép tiszta rendezett szobák és wellnes. Köszönjük,hogy ismét nagyon kellemes napokat tölthettünk el a szállodában!
Ősszel visszatérünk ismét... ♥️
Párommal utaztam10.0 / 10-H. László2026.04.21.
A megszokott színvonalat kaptam
Azért szeretünk ide járni, mert eddig nem ért minket semmilyen meglepetés. Családias hangulatú szálloda.
Párommal utaztam9.6 / 10-B. Dávid2026.04.20.
Vacsora
3 vacsorán voltunk, viszont tészta egyik nap sem volt a menüben, amit mi nagyon hiányoltunk.
Vendégeink mondták
Ismét szuper volt minden és mindenki.
Sokadik alakalommal voltunk a szálloda vendégei és még biztosan visszatérünk!
Maximálisan. Köszönünk mindent!
Az értékelésnél a személyzetnek szívem szerint 20 pontot adnék.
A Hotelban töltött idő alatt igazi pihenés volt számunkra.Köszönünk mindent!!
Mindennel elégedett volt a baráti társaságunk minden tagja. Köszönöm.
Szuper
A megszokott színvonalat kaptam
Vacsora