Nem először és nem is utoljára voltunk az Art Hotelben. Mindennel maximálisan elégedettek vagyunk. Ezúton is köszönünk mindent! 🙂
Párommal utaztam10.0 / 10-Zsuzsika2026.05.04.
Csodálatos szálloda, gyönyörű helyen. Mi motorral mentünk 1 éjszakára. Nagyon kedves recepciós és személyzet, tiszta szoba, kitűnő svédasztalos vacsora várt minket. Reggeli szintén svédasztalos változatos és isteni finom!!! A közeli ligetben egy jót sétálni feledhetetlen élmény !! Csak gratulálni tudok a Hotel vezetésének.
Megyünk máskor is.
Üdv. Zsuzsika
Üdv. Zsuzsika
Barátságos, segítőkész, mosolygós személyzet, kiváló ételek, széles választék, számos kikapcsolódási lehetőség a szállodában és a környéken, tiszta, minden igényt kielégítő szoba. Maximálisan meg voltunk elégedve! Szívből ajánljuk a szállodát bármely koros
Párommal utaztam10.0 / 10-C. ZOLTAN2026.04.30.
Már 20 éve, ha tehejük önöket választjuk. Barátaimkkal is igénybe vettük szoláltatásaikat. Mindannyiunk vélemény, hogy szuper a csaat, szuper az elhlyezés, remek az étel. Köszönjük
Párommal utaztam10.0 / 10-H. János2026.04.28.
Mint mindig most is minden szuper volt.
Párommal utaztam10.0 / 10-M. János2026.04.27.
30.alkalommal voltunk, és még ennyiszer szeretnénk vendégek lenni! Köszönöm szépen!
Vendégeink mondták
nagyon szeretjük mert tiszta nyugis
Imádjuk, évente legalább egyszer elmegyünk.
Csodálatos hely.
Mindennel elégedett vagyok!
Barátságos, segítőkész, mosolygós személyzet, kiváló ételek, széles választék, számos kikapcsolódási lehetőség a szállodában és a környéken, tiszta, minden igényt kielégítő szoba. Maximálisan meg voltunk elégedve! Szívből ajánljuk a szállodát bármely koros
Már 20 éve, ha tehejük önöket választjuk. Barátaimkkal is igénybe vettük szoláltatásaikat. Mindannyiunk vélemény, hogy szuper a csaat, szuper az elhlyezés, remek az étel. Köszönjük
Mint mindig most is minden szuper volt.
30.alkalommal voltunk, és még ennyiszer szeretnénk vendégek lenni! Köszönöm szépen!