Számunkra minden jó és kellemes! Visszatérünk...
-
Minden tökéletes volt. Visszatérünk .
Köszönjük szépen.
Pihenésre kikapcsolódásra vágyik, Tökéletes választás.
Remek szálloda, kedves, figyelmes személyzet!! Csak ajánlani tudom! 😍
Köszönöm a vendéglátást nem hiába térek vissza mindig hiszen itt a6 ember otthonosan érzi magát. Köszönöm
Köszönjük a személyzet kedvesség. Minden kiváló volt.
<3
Szuper
Vendégeink mondták
Számunkra minden jó és kellemes! Visszatérünk...
-
Minden tökéletes volt. Visszatérünk .
Köszönjük szépen.
Pihenésre kikapcsolódásra vágyik, Tökéletes választás.
Remek szálloda, kedves, figyelmes személyzet!! Csak ajánlani tudom! 😍
Köszönöm a vendéglátást nem hiába térek vissza mindig hiszen itt a6 ember otthonosan érzi magát. Köszönöm
Köszönjük a személyzet kedvesség. Minden kiváló volt.
<3
Szuper