Személyzet, szoba, kaja, italok, minden szuper volt! Talán a wellness bekapcsolása mehetne zökkenőmentesen. (gőz, szauna), ne kelljen mindig szólni. Tudom hogy így költséghatékony, de kényelmetlen. Az infra-szaunát imádom!😁 A külső jakuzzi szuper! Igyekszünk vissza!
Kiemelnèm a szemèlyzet kedvessègèt ès türelmèt!🥰 Köszönünk mindent! 😊
Párommal utaztam10.0 / 10-G. Tamásné 2026.05.27.
Nagyon jól éreztük magunkat, szuper volt. Köszönjük szépen.
Párommal utaztam9.7 / 10-S. Miklós2026.05.25.
Sajnos rosszul esett hogy az éttermi bár férfi személyzete nem tetszését nyílvánitotta ki hogy a vacsorához szódát rendeltünk!
Párommal utaztam10.0 / 10-K. Evelin2026.05.24.
Minden tökéletes volt!
Párommal utaztam10.0 / 10-F. Ferenc2026.05.23.
Visszajáró vendégként, mindig ugyanazt a magas színvonalat tapasztalom. Finom ételek, tiszta környezet, fantasztikus velnesz, kedves személyzet. Köszönöm szépen.😍
Párommal utaztam10.0 / 10-F. ILDIKO2026.05.23.
Harmadszor jártunk az Art Hotelben, és nem utoljára!
Vendégeink mondták
Mindennel elégedettek voltunk.
Zalakaros legkedveltebb hotele számomra.
Röviden - Többszörös visszatèrők vagyunk ! 👌👌🥰
Nagyon jól éreztük magunkat, szuper volt. Köszönjük szépen.
Sajnos rosszul esett hogy az éttermi bár férfi személyzete nem tetszését nyílvánitotta ki hogy a vacsorához szódát rendeltünk!
Minden tökéletes volt!
Harmadszor jártunk az Art Hotelben, és nem utoljára!
Harmadszorra sem csalódtam, hamarosan újra tali❤️