Nagyon jól éreztük magunkat! Finom ételek kedves személyzet.
Párommal utaztam10.0 / 10-P. Éva2026.06.12.
Minden szempontból kiváló döntés volt Önöknél szobát foglalni. Rendkívül kedves, segítőkész személyzet, a finom ételek. A szálloda elhelyezkedése és a gyönyörű külső és belső terek igényesség miatt is, ha Zalakaroson járunk csak Önöknél fogunk megszállni.
Jó szívvel ajánlom a hotelt mindenkinek!
Üdvözlettel :Éva
Üzleti úton voltam.10.0 / 10-V. Zsuzsanna2026.06.03.
Nem először, és nem utoljára jártam az Art hotelben. Élveztem az ott eltöltött idő minden percét. Mindenki nagyon kedves udvarias barátságos. Az ételek nagyon finomak.
Családommal pihentem10.0 / 10-Szabina2026.06.01.
“Imádom” hely
Maximálisan elégedett vagyok! Sok helyen voltam már,de a kevésről lehet elmondani, hogy hibátlan! Az Azt Hotel számomra az. A hotel az ellátás aa személyzet minden tagja! A recepcióstól, a felszolgálóig, bele értve a szobaasszonyokat is, mindenki maximálisan kedves,segítőkész,figyelmes! Nem először voltam, de nem is utóljára! Köszönünk mindent!
Vendégeink mondták
Nem véletlenül járunk vissza mert nekünk nagyon jó!
Háláköszönet Mindenkinek mindenért.Visszatèrünk ha egészségünk engedi.
Nagyon jól éreztük magunkat! Finom ételek kedves személyzet.
Köszönünk mindent minden kiváló volt .
Mindennel maximálisan elégedettek voltunk!
Szeptemberben újra jövünk!!!!
minden nagyon szuper volt
“Imádom” hely