Szuper hely, az éttermi kiszolgálás, választék csúcson felüli!
Igazán szuper hosszú hétvégét töltöttünk el! Amitől tartottam az az ételallergiáim miatti étkezés megoldása volt, de hihetetlen felkészülten , minden igényt teljes értékűen, vagy inkább afelett teljesítettek ,amit köszönök! Isteni finom, házias volt minden étel a felszolgálás perfekt! Amit lehetne cserélni az az ágymatrac vagy ágykeret, ez sajna nem volt kényelmes számunkra, de tiszta, rendezett volt a szoba, ami fontos!
Köszönjük a szeretetteljes fogadtatást!
Üdv.:
Hermina Szimonetta
Párommal utaztam9.7 / 10-P. Jenő2026.06.22.
Köszönjük azt a profi, mindenre kiterjedő VENDÉGLÁTÁST , MELYET ÖNÖKNÉL TAPASZTALTUNK !K!
Rugalmas probléma megoldás , szakmai profizmus! Mindenkitől mindig egy egy MOSOLY! Vágyunk visszatérni!!! Gyöngyi ,Jenő
Párommal utaztam10.0 / 10-H. Zoltán2026.06.22.
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk.(kutyával) Nagyon kedves,figyelmes személyzet,finom ételek! Nagyon jól éreztük magumkat.
Párommal utaztam10.0 / 10-N. Károly2026.06.20.
Csodálatos élmény volt !
Nagyon szépen köszönünk mindent. Számúnra ha pihenés, nyaralás akkor ART Hotel .
Párommal utaztam10.0 / 10-I. GYULA2026.06.20.
Minden tökéletes volt! Nagyon jól éreztük magunkat! Legjobb pihenésünk volt!
Párommal utaztam9.7 / 10-F. Antalné dr2026.06.18.
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk. Nagyon udvarias kiszolgálás, figyelmes munkatársak, segítőkész személyzet,finom ételek.Igazi családbarát szálloda.
Párommal utaztam10.0 / 10-K. Imréné2026.06.18.
Nagyon jó volt
Párommal utaztam10.0 / 10-J. Éva2026.06.18.
Nagyon szépen köszönjük a Hotel személyzetnek kedves munkájukat. Karácsonykor visszatérünk! Köszönjük szuper volt!
Vacsora szenzációs volt, a kiszolgáló személyzet kedves. A wellnes részleg nyitvatartása 21 óráig, szintén nagyon pozitív számunkra. A rendezett, tiszta és kellemes kerthelyiségben jól esett a pihenés egy kis limonádé vagy kávé társaságában. Egy kis nyugalom- sziget.🙂
Vendégeink mondták
Szuper hely, az éttermi kiszolgálás, választék csúcson felüli!
Köszönjük azt a profi, mindenre kiterjedő VENDÉGLÁTÁST , MELYET ÖNÖKNÉL TAPASZTALTUNK !K!
Csodálatos élmény volt !
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk. Nagyon udvarias kiszolgálás, figyelmes munkatársak, segítőkész személyzet,finom ételek.Igazi családbarát szálloda.
Nagyon jó volt
Nagyon szépen köszönjük a Hotel személyzetnek kedves munkájukat. Karácsonykor visszatérünk! Köszönjük szuper volt!
Tökéletes, hibátlan minden!👍 G.Márti
Barátságos, tiszta, vendégszerető hotel.