Üzleti úton voltam.10.0 / 10-V. Zsuzsanna2026.06.03.
Nem először, és nem utoljára jártam az Art hotelben. Élveztem az ott eltöltött idő minden percét. Mindenki nagyon kedves udvarias barátságos. Az ételek nagyon finomak.
Családommal pihentem10.0 / 10-Szabina2026.06.01.
“Imádom” hely
Maximálisan elégedett vagyok! Sok helyen voltam már,de a kevésről lehet elmondani, hogy hibátlan! Az Azt Hotel számomra az. A hotel az ellátás aa személyzet minden tagja! A recepcióstól, a felszolgálóig, bele értve a szobaasszonyokat is, mindenki maximálisan kedves,segítőkész,figyelmes! Nem először ...
Személyzet, szoba, kaja, italok, minden szuper volt! Talán a wellness bekapcsolása mehetne zökkenőmentesen. (gőz, szauna), ne kelljen mindig szólni. Tudom hogy így költséghatékony, de kényelmetlen. Az infra-szaunát imádom!😁 A külső jakuzzi szuper! Igyekszünk vissza!
Szeptemberben újra jövünk!!!!
minden nagyon szuper volt
“Imádom” hely
Mindennel elégedettek voltunk.
Zalakaros legkedveltebb hotele számomra.
Röviden - Többszörös visszatèrők vagyunk ! 👌👌🥰
Nagyon jól éreztük magunkat, szuper volt. Köszönjük szépen.
Sajnos rosszul esett hogy az éttermi bár férfi személyzete nem tetszését nyílvánitotta ki hogy a vacsorához szódát rendeltünk!